częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Indywidualna strona, czy konto we wspólnej galerii?
 
Własna, indywidualna strona będzie lepszym wyjściem dla każdego. Dotyczy to zarówno stron z galeriami prac jak i prostych, ale własnych sklepików internetowych.
Osobista strona jest jak dobra wizytówka - pracuje tylko dla Was i reklamuje tylko Wasze nazwisko. Bez pośredników, bez reklam, bez obowiązkowych banerów i bez wiecznego odsyłania internautów do obcych adresów, czyli tak naprawdę do konkurencji.
 
Państwa galeria, czy sklep będzie pracował tylko dla Was. Firma netgaleria.pl nie pobiera już żadnej marży, żadnych opłat za wystawienie przedmiotów do sprzedaży, żadnej prowizji od sprzedaży. Wszelkie zyski ze sprzedaży należą wyłącznie do właściciela sklepu. Nie pośredniczymy w sprzedaży, nie kontrolujemy, ani nie ingerujemy w Wasze obroty.
 
Jeśli nie chcecie dzielić się zyskami, jeśli uważacie, że wspólne konto we wspólnym sklepie jest dla Was nie wystarczające, jeśli własnym nazwiskiem nie macie ochoty reklamować obcej twórczości lub konkurencyjnych towarów - zapraszamy do Polskiej Netgalerii.
Załóżcie z naszą pomocą swoją własną, prywatną witrynę lub sklep.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11