częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Jak szybko zbudujecie dla mnie stronę?
 
Zbudujemy szybko. Zazwyczaj standardowy sklep, stronę lub galerię przygotowujemy i udostępniamy do samodzielnego wypełnienia w ciągu 2 - 3 dni roboczych.
W nielicznych przypadkach czas oczekiwania uzależniony jest od skomplikowania indywidualnego zamówienia własnego szablonu i od składowych skryptów, które musimy przygotować, zainstalować i przetestować na gotowej stronie.
 
Szybkość naszych działań w głównej mierze zależy od sprawności kontaktu z nami i pełnej jasności zleceń. Dlatego w okresie składania zamówienia, uzgadniania szczegółów i potwierdzania wybranych opcji prosimy o regularne i częste sprawdzanie poczty. My bardzo szybko i zawsze odpowiadamy na listy, ale zdarza się, że na dyspozycje Klienta i jego potwierdzenia musimy oczekiwać całe długie dni, a to skutecznie wydłuża proces budowy strony.
 
Nasi informatycy nie rozpoczną prac bez bardzo konkretnych i jednoznacznych wytycznych oraz bez autentycznego potwierdzenia dyspozycji i wyceny usługi. Stąd czas budowy witryny uzależniony jest także od poprawnej komunikacji z nami.
 
Proszę pamiętać, że do rozpoczęcia pracy potrzebna też będzie potwierdzenie znajomości i pełna akceptacja zasad budowy stron.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11