częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Ile czasu mam na wypełnienie treścią witryny?
 
Dowolnie długo można uzupełniać, przygotowywać i edytować własną witrynę. Będziemy oczekiwać na sygnał od Państwa, że sklep lub galeria są już gotowe do prezentacji w sieci. Rozpoczniemy wówczas nagłaśnianie adresu, promocję strony i zgłaszanie jej do wiodących katalogów i wyszukiwarek. Po zakończeniu przez Państwa wypełniania stron przygotujemy również jej start w Google.
Oczywiście po upublicznieniu i zareklamowaniu witryny w sieci dalej mogą Państwo ją dowolnie aktualizować i zmieniać. Strona lub sklep cały czas umożliwia samodzielną edycję. Ważne jest tylko aby nie zgłaszać do wyszukiwarek (Google) stron niedokończonych, stron "w budowie" - bo bardzo mocno obniża to ich pozycję w katalogach.
 
Prosimy też nie utożsamiać czasu na wypełnienie, uzupełnienie treści z okresem testowym. To zupełnie odrębne sprawy. Okres próbny nie oznacza, że powinni Państwo ukończyć w tym czasie budowanie, uzupełnianie własnej witryny (własną stronę lub sklep można wypełniać treścią dowolnie długo). Dwa testowe tygodnie to po prostu tylko czas na podjęcie decyzji o współpracy z nami i wpłatę należności.
 
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11