częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czy warto posiadać własną stronę
 
Na pewno warto spróbować. Warto już teraz zastanowić się w jaki sposób chcą Państwo budować swój wizerunek w sieci internetowej? Jak dotrzeć ze swoją twórczością, usługami czy towarami do masowego odbiorcy oraz w jaki sposób szybko zaprezentować swoje prace również poza granicami Polski?
 
W naszym portalu nie będą musieli Państwo konkurować z powszechnym zalewem wszechobecnych, prostych "stron o niczym", z "blogami polityków", z "dziecięcymi stronami domowymi", z "galeriami pornograficznymi", z "wrzutami zdjęć z imprezy"!
 
Otrzymają Państwo natychmiast prestiżowy adres swojej strony. Zamawiając tu swoją Galerię możecie eksponować własne prace - bez przedzierania się przez setki reklam, namolnych banerów, wyskakujących okien ... W Waszym imieniu zajmiemy się natychmiast wszystkim, co potrzebne - aby zaistnieć w internecie. Nasza cena zawiera już kompletne rozwiązania, które pozwolą prowadzić profesjonalną galerię lub sklep w sieci. Od wielu lat przekonują nas Nasi Klienci, że każda poważna, autorska strona internetowa powinna:
- być płatna, bo eliminuje to wszystkich przypadkowych użytkowników
- być osobista, czyli bez dzielenia miejsca z innymi użytkownikami
- posiadać swój prestiżowy adres, niedostępny dla wszystkich
- musi być łatwa w nawigacji i prosta w konstrukcji
- być pozbawiona nachalnych wyskakujących okienek i reklam
- być zainstalowana na profesjonalnym i bezawaryjnym serwerze
- być zawsze pod stałą opieką administratora
- mieć zapewnioną reklamę wśród podobnych tematycznie witryn
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11