częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czy ja też mogę u Was założyć stronę lub sklep?
 
Tak. Pracujemy dla wszystkich, którzy poszukują solidnej firmy, z administracją zawsze gotową do udzielania pomocy przy tworzeniu lub edycji stron. Budujemy strony przeważnie o tematyce artystycznej, ale nie wymagamy od Państwa żadnych dokumentów, ani dyplomów poświadczających ukończenie Akademii Sztuk Pięknych. Nie wymagamy zrzeszenia w jakimkolwiek związku lub organizacji.
 
Nie będziemy też sprawdzać, wartościować ani oceniać Waszej działalności. Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń wszystkie osoby, które chcą posiadać własną galerię, własną wizytówkę w internecie, rozbudowaną stronę, blog lub wygodny sklep internetowy z własną twórczością, wystawiona na sprzedaż.
Nasze usługi są płatne. To zdecydowanie podwyższa poprzeczkę wspólnych relacji, oczekiwań, uczciwości w realizacji zobowiązań i odpowiedzialności. Codziennie zapewniamy nieprzerwany dostęp do Waszych adresów, czuwamy nad funkcjonowaniem stron. Zapewniamy pomoc telefoniczną i obsługę administracyjną wszystkich kont. Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów samych z problemami, które da się rozwiązać ... Jesteśmy otwarci na krytykę i uwagi. Jeśli tylko sugestie naszych użytkowników zgodne są z profilem naszej działalności staramy się realizować je jak najszybciej. Otrzymujemy od Państwa mnóstwo listów i ciepłych słów. Na wszystkie e-maile zawsze odpowiadamy i za wszystkie nawet teraz serdecznie dziękujemy. Mamy najwspanialszych i najbardziej nietuzinkowych Klientów na świecie! To ogromny prestiż i radość z wykonywanej pracy! Dlatego staramy się nie działać schematycznie.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11