częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy realizujecie zamówienia w ramach urzędowych dofinansowań?
 
Tak. Jeśli otrzymali Państwo dofinansowanie ze środków urzędu pracy lub z funduszy unijnych możemy zająć się przygotowaniem strony internetowej lub sklepu w ramach przyznanych kwot.
Przygotujemy specjalną ofertę dostosowaną do wysokości przyznanych środków, wystawimy poprawną fakturę - zgodnie z wytycznymi urzędu. Współpracujemy w wieloma firmami artystów, którzy właśnie z nami rozpoczynali realizację projektów:
 
 
Nasze usługi i ceny dostosujemy elastycznie, aby jak najlepiej wykorzystali Państwo maksymalna kwotę dofinansowania. W przypadku szczegółowych ustaleń prosimy o kontakt z netgalerią.
 
Ważną kwestią jest również nasza późniejsza pomoc przy reklamie, pozycjonowaniu i zgłaszaniu Waszej firmowej strony lub sklepu do wyszukiwarek i katalogów internetowych. Te czynności wliczone są już w cenę naszej usługi.
 
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11