częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Co zrobić, jeśli posiadam już własną domenę?
 
Bez żadnych problemów zainstalujemy stronę lub Państwa sklep, wykorzystując w adresie Waszą, własną, wykupioną wcześniej domenę. Prosimy tylko sprawdzić, czy dysponują  Państwo danymi logowania do konta, które obsługuje zakup tej domeny. Czyli potrzebny będzie LOGIN i HASŁO do konta serwisu, w którym domena była wcześniej zakupiona.
Po zainstalowaniu naszej strony lub sklepu obecna zawartość takiej domeny oraz związane z nią usługi zostaną utracone, bo pod tym adresem ukażą się już nowe treści. Jeśli zależy Wam na płynnej zamianie stron bez przerw w działaniu -  to zazwyczaj nową, pustą naszą witrynę instalujemy na tymczasowym, testowym adresie. A domeny zamieniamy dopiero po wypełnieniu  nowej witryny, nową treścią. W ten sposób stara strona działa normalnie do czasu, aż nowa będzie gotowa "do pokazania".
 
Podpowiemy później jak w prosty sposób ukazać nową stronę pod starą domeną, przygotujemy całą konfigurację, podamy proste dane do zmiany lub w minutę zrobimy to za Was.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11