częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czy muszę wybierać tylko gotowe szablony stron?

Nie. Można zdecydować się na indywidualny projekt. Stronę lub sklep zbudujemy wówczas w oparciu o Państwa wytyczne, wskazówki lub na podstawie jakiegoś przykładu.

Prosimy pamiętać jednak, że ceny, które podajemy w naszej ofercie nie obejmują indywidualnej kolorystyki. Standardowe ceny opierają się zawsze na wyborze jednego z gotowych szablonów, czyli wybór przygotowanego w ofercie jednego z kilkudziesięciu schematów witryny gwarantuje utrzymanie dokładnej ceny, podanej w cenniku.

Cena indywidualnego zamówienia nowej, osobistej wersji szablonu uzależniona jest każdorazowo od stopnia skomplikowania takiego projektu i czasu potrzebnego nam na napisanie wzoru strony od podstaw. Niektóre czynności są łatwe i tańsze: np wymiana jedynie tła w wybranym szablonie, ale inne wymagają większego nakładu pracy - kiedy zamówienie obejmują całkowicie nowy wygląd szablonu. Cena modyfikacji szablonu lub budowy nowej wersji kolorystycznej może zatem wahać się od 40 zł do kilkuset złotych. Opłata pobierana jednorazowo za faktycznie wykonaną pracę.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11