częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy mogę przetestować działanie swojej strony?
 
Tak. Każdą budowaną stronę, witrynę, galerię lub sklep uruchamiamy przed Państwa zapłatą na 14-dniowy okres testowy. W tym czasie można już rozpocząć normalne prace na stronach, rozpocząć wypełnianie zawartości i po prostu testować funkcjonalność witryny.
W ciągu tych dwóch tygodni będziemy oczekiwać na wpłatę uzgodnionej należności. Jeśli taką wpłatę zaksięgujemy - działanie witryny zostanie automatycznie przedłużone na czas całego, wykupionego abonamentu. Jeśli system nie zaksięguje należności w czasie testowym, to po tych dwóch tygodniach zamówiona witryna zostanie zablokowana i usunięta z naszych serwerów.
 
Bezpieczny okres testowy udostępniamy bez wzajemnych zobowiązań, oznacza to, że w tym czasie i my i Państwo możemy wycofać się ze zlecenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wpłata należności oznacza natomiast zapoznanie się z działaniem naszych stron i pełną akceptację naszej usługi w zaprezentowanej i udostępnionej formie.
 
Udzielamy tylko jednego okresu testowego. Brak wpłaty w ciągu uzgodnionych 14 dni oznacza wyczerpanie dla Państwa formuły testów w systemie netgaleria i każde w przyszłości nowe zamówienie będzie wymagało wpłaty zaliczki na poczet wykonywanej usługi.
 
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11