częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy od razu muszę decydować o zakupie dodatków?
 
Nie ma takiej konieczności. Wszelkie dodatkowe skrypty i płatne rozwiązania można zamawiać w dowolnej chwili trwania abonamentu - w momencie dla Państwa najbardziej wygodnym.
Jednak niektóre dodatki, zamówione w okresie późniejszym mogą wymagać poprawienia wgranej już na stronach zawartości. Przykładem może być np. skrypt kadrujący miniatury zdjęć do kwadratu w galeriach. Jeśli opublikują Państwo szereg zdjęć, a dopiero potem zamówią "kwadratowe miniatury" to powstanie konieczność ponownego wgrania plików, aby po prostu powstały kwadratowe miniatury na stronach galerii.
 
Jednak w większości przypadków dodanie jakiegoś nowego  skryptu do strony lub sklepu w późniejszym czasie trwania abonamentu - nie stanowi żadnego utrudnienia, ani nie wymaga dodatkowych Państwa czynności.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11