częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Administracja działa również w weekendy
 
Administracja Netgalerii w weekendy, święta i dni wolne od pracy działa w systemie awaryjnym. Oznacza to że można się z nami kontaktować, udzielamy normalnych rad, służymy podpowiedzią i pomocą, ale czynności instalacyjne i programistyczne, które nie wymagają natychmiastowej ingerencji wykonamy w normalny dzień roboczy. Również zamawiane strony www lub sklepy budujemy i udostępniamy tylko w dni robocze.
Prosimy normalnie kontaktować się z nami wtedy kiedy zaistnieje taka potrzeba. Również w niedziele i w godzinach wieczornych odbieramy telefony i służymy pomocą.
 
Szczególnie ważny jest szybki kontakt z nami w momencie utraty danych, czyli np. po przypadkowym usunięciu zawartości strony lub sklepu. Prosimy wówczas o natychmiastową rozmowę.
.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11