częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Kiedy witryna będzie widoczna w Google?
 
Najpierw musimy ją  do Google zgłosić. W wyszukiwarkach pojawiają się tylko te adresy, które  zostały tam zgłoszone. A zatem najpierw udostępnimy Państwu gotową witrynę lub sklep do wypełnienia treścią. A potem czekamy na sygnał, że strona jest już wypełniona, czyli gotowa do zgłoszenia w Google.
Wszystkim budowanych przez nas sklepom i stronom staramy się zapewnić jak najlepszą reklamę w sieci. Gwarantujemy promocję w wielu naszych serwisach i portalach internetowych. Zajmujemy się rejestracją Państwa witryny/sklepu w wyszukiwarkach i katalogach www - co zapewnia im szybki start i niezłą później pozycję wśród konkurencyjnych adresów. Prosimy zapoznać się z informacjami o pozycjonowaniu witryn artystycznych:
 
W instrukcji obsługi strony/sklepu otrzymają Państwo wiele informacji jak wypełniać poszczególne podstrony, aby zdobywać lepszą pozycję w Google. Ważne, aby do wyszukiwarek zgłaszać tylko poprawnie przygotowane i wypełnione treścią strony, bez pustych galerii i niedokończonych tekstów.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11