częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy mogę w przyszłym roku zrezygnować ze strony?
 
Tak. Aby zrezygnować z prowadzenia naszej strony nie potrzeba żadnego wypowiedzenia. Wystarczy brak wpłaty. Nasz system automatycznie traktuje zaległość w płatności jako rezygnację z usługi i zwolnienie adresu dla innych klientów zainteresowanych taką domeną.
Dlatego tak ważna jest zawsze terminowa wpłata i jej zaksięgowanie w naszych systemach bilingowych - koniecznie przed wygaśnięciem abonamentu. Tylko terminowe uregulowanie opłaty za abonament gwarantuje Państwu ciągłość istnienia witryny i nie narazi na całkowite usunięcie opublikowanych danych z serwera lub na bezpowrotne przejęcie przez kogoś Waszej domeny i wypromowanego adresu.
 
W przypadku posiadania sklepu internetowego nie płacą Państwo w przyszłym roku abonamentu, ale wyłącznie roczne opłaty techniczne za własną domenę oraz za konto hostingowe. Opłaty te pobierane są przez zewnętrzną firmę, w której taki sklep jest zainstalowany. Netgaleria.pl nie pobiera opłat abonamentowych za funkcjonowanie sklepu.
.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11