częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Co mogę zmieniać na swoich stronach/sklepach?
 
Posiadając stronę samoobsługową lub sklepo/galerię mogą Państwo samodzielnie wprowadzać, uzupełniać, zmieniać i dowolnie usuwać całą jej zawartość. A więc można tam zmieniać i publikować kategorie, dowolne strony, podstrony, teksty, nazwy, tytuły, linki, galerie i zdjęcia.
Skrypty stron zostały tak przygotowane, aby mieli Państw też wpływ na górne banery graficzne (można je dowolnie wymieniać na różnych podstronach). Można zatem dopasować różne banery do różnych tematycznie kategorii.
 
Ponadto posiadając sklepik mogą Państwo do różnych, wybranych podstron dopisywać wiele towarów, ustalać dla nich ceny, zdjęcia w galeriach i dowolne opisy.
 
W panelu administracyjnym ponadto widnieje kilka ustawień konfiguracyjnych, które można zmieniać w zależności od upodobań lub własnych wyobrażeń o wyglądzie i układzie menu.
 
A na co nie mają Państwo wpływu? Na ogólny wygląd szablonu, czyli na jego kolorystykę, na tło, na układ i rozmiar poszczególnych elementów składowych. Przeglądając zatem nasze gotowe szablony muszą Państwo wyobrazić sobie - jak własna strona będzie wyglądała po wypełnieniu jej od początku Waszą treścią, nowymi nazwami, tytułami, tekstami i zdjęciami.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11