częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Co oznacza u Was nazwa "sklepo-galeria"?
 
To jakby połączenie efektownej, ładnej strony internetowej z prostym sklepem www. W internecie ciągle utrzymuje się dziwny podział na ładnie opracowane galerie i strony www oraz dość schematycznie wyglądające sklepy. Bazując na naszych doświadczeniach  oraz podpowiedziach artystów staramy się tak przygotowywać nasze sklepy aby były rzeczywistym połączeniem i ładnej galerii produktów i jednocześnie pozwoliły na szybkie zawarcie transakcji.
W naszych sklepach sami decydujecie które kategorie lub strony będą oferowały sprzedaż, a które z nich pozostaną tylko podstronami z prezentacją dorobku lub opisem twórczości.
W każdym naszym sklepie można samodzielnie tworzyć strony z towarami na sprzedaż lub strony z opisem prac już sprzedanych. Każdy  nasz sklep może jednocześnie pełnić rolę osobistej autorskiej strony, rozbudowanej wizytówki artystycznej, efektownej galerii prac, bloga z nielimitowaną edycją treści oraz sklepu, czyli narzędzia do zawierania prostych i skutecznych transakcji.
Każdy towar opisywany w sklepie może posiadać nielimitowaną galerię zdjęć z własną treścią, ceną i adnotacją o dostępności.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11