częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy w przyszłości zaskoczycie mnie wyższą ceną?
 
Nie. Generalnie nie mamy zamiaru zmieniać, podwyższać cen. W naszej historii nigdy zresztą ceny się nie zmieniały, a ich stabilność była i ciągle jest jedną z zalet naszego systemu budowy witryn. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, w której np. nagła zmiana prawa i obowiązki wynikające z prowadzenia sklepu w internecie - wymagają dokupienia przez Państwa jakiejś modyfikacji lub dodatku. Dlatego posiadając sklep - muszą Państwo na bieżąco dbać o jego aktualność pod względem prawnym.
Prosimy też zauważyć, że umawiamy się z naszymi Klientami zawsze na bardzo konkretny okres abonamentowy (nie dotyczy sklepów). I to w tym okresie mamy obowiązek świadczenia usług, które zostały opłacone zgodnie z cennikiem. Teoretycznie istnieje taka możliwość, że kiedyś - w przyszłości cena abonamentu nieznacznie wzrośnie, równoważąc np. skutki inflacji.
 
Dlatego wymaganie od nas uczciwej deklaracji niezmiennych cen na kilka przyszłych lat jest równie niemożliwe, jak przewidzenie np. ceny litra benzyny za 3 lata. Mogą Państwo zagwarantować sobie absolutnie niezmienną cenę, opłacając z góry kilkuletni abonament. Przyjmując taką wpłatę bierzemy na siebie obowiązek świadczenia usługi przez cały opłacony z góry czas bez podnoszenia ceny.
 
Zamawiając sklep płaca Państwo tylko jednorazową opłatę za instalację, a więc w przyszłym roku pozostanie do opłacenia tylko domena i serwer - bez ponoszenia kosztów abonamentu w netgalerii.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11