częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czy można wykupić usługi płacąc w ratach?
 
Większość rachunków płaconych za usługi internetowe rozliczanych jest w okresach rocznych. Nigdzie nie można np. wykupić sobie domeny tylko na 3 miesiące. Również nasz abonament za strony rozliczany jest zawsze w okresach rocznych.
Ponieważ nie jesteśmy instytucją finansową - nie mamy ani odpowiednich  zasobów, ani prawnych możliwości do samodzielnego udzielania kredytu, jak również możliwości jego egzekucji.
 
Jedyną zatem możliwością, aby rozłożyć należność na raty jest zapłata poprzez system płatności elektronicznych. Czyli albo zapłacą Państwo kartą kredytową (wpłata automatycznie staje się kredytem), albo przy sumie wyższej niż 500 zł można opłacić nasze usługi w ratalnym systemie dotpay.
 
To bardzo prosta  procedura. Wystarczy poprosić nas o link do płatności DotPay i z szeregu opcji zapłaty wybrać: Raty Alior Bank.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11