częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy posiadacie bardziej rozbudowane sklepy/strony?
 
Tak. Mamy też w ofercie mocno rozbudowane aplikacje internetowe, które funkcjonalnością wcale nie ustępują profesjonalnym skryptom. I co ważne: ciągle pozostają bardzo łatwe w samodzielnej obsłudze.

Zdecydowana większość naszych Klientów wybiera wersje podstawowe, tańsze - które swą prostotą zdobyły największą popularność wśród internautów.

W odróżnieniu od tych uproszczonych i tańszych wersji naszych galerii lub stron chcemy zaprezentować poniżej bardziej rozwinięte funkcjonalnie skrypty, które posiadają dużo więcej profesjonalnych możliwości ustawień i sporo komponentów. Tutaj wersja strony PRO:
a poniżej podobnie opisane funkcje dla sklepu w wersji PRO:
 
Zainteresowanych takimi rozbudowanymi wersjami stron lub sklepów prosimy o kontakt. Bardzo chętnie wykonamy witrynę  opartą na tak rozbudowanych narzędziach. Prosimy też zauważyć, że podane w ofercie wyższe ceny to tylko pierwsza opłata, za pierwszy rok działania.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11