częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czym różni się w waszej ofercie prosta wizytówka od strony samoobsługowej?
 
Podstawowa różnica to możliwość dokonywania samodzielnych zmian, edycji tekstów i galerii zdjęć oraz brak ograniczeń ilościowych przy posiadaniu strony samoobsługowej.
Wizytówka to po prostu oferta dla osób, które nie mają ochoty na samodzielne prowadzenie własnej strony. Przesyłają nam wszelkie materiały, wytyczne, teksty i zdjęcia. My to umieszczamy na stronach oraz dokonujemy później odpłatnie wszelkich zmian, aktualizacji i z czasem wgrywamy nowe galerie w miarę zapotrzebowania.
 
Z uwagi na oczywisty fakt, że ilość podstron na wizytówce, ilość publikowanych tam zdjęć - wpływa na rozmiar i czas naszej pracy, stąd cena prostej wizytówki uzależniona jest właśnie od zawartości, czyli od ilości pracy, którą wykonujemy przy wypełnianiu, bądź aktualizacji w galeriach.
 
W ofercie strony samoobsługowej - udostępniamy  Państwu gotową, ale pustą witrynę - do samodzielnego wypełnienia. Stąd nie ma tu ograniczeń ilościowych, ani dodatkowych opłat za wypełnianie, uzupełnianie galerii - bo te czynności wykonują Państwo sami.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11