częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania sklepów, stron, witryn i galerii w portalu polskiej sztuki

Czy poradzę sobie z samodzielnym wypełnieniem treści strony i galerii zdjęć?

Nasze sklepy lub galerie www to bardzo proste witryny internetowe. Są to w pełni samoobsługowe strony z możliwością pełnej edycji kategorii i opisu twórczości, towarów, usług. Oznacza to, że w pełni samodzielnie wprowadzają Państwo wszystkie treści, strony, teksty i zdjęcia towarów. Obsługa jest łatwa i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ani dodatkowego oprogramowania. Na stronach lub sklepach nie ma sztywnych limitów ilościowych, a do każdego wstawianego towaru można np. przypisać prostą galerię zdjęć.

W każdej też chwili, podczas pracy ze sklepem - można z nami konsultować ewentualne, informatyczne niejasności. Czuwamy nad prawidłową pracą budowanych przez nas stron.

W momencie udostępnienia gotowej, pustej strony - otrzymują Państwo od nas dostęp do wygodnego panelu administracyjnego. Po zalogowaniu można wygodnie zarządzać własną witryną lub sklepem w zasadzie bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Obsługa odbywa się w języku polskim, panel posiada dobrze napisaną instrukcję, a całe zarządzanie jest prowadzone za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej.

Obsługa jest prostsza i mniej czasochłonna niż wystawienie aukcji na allegro. Efekty pracy są natychmiast widoczne, a ewentualne błędy w edycji można wielokrotnie poprawiać. Zawartość stron i galerii można dowolnie zmieniać lub poprawiać.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11