Galeria sklepowa

 • sklepy w formie uproszczonej: biuro@netgaleria.org

  sklepy w formie uproszczonej: biuro@netgaleria.org

Łatwy z obsłudze i prosty dla klienta uproszczony sklep

Zadzwoń: 602875111 lub zapytaj poprzez formularz o uproszczoną wersję sklepu internetowego. Szybko odpowiemy oraz uzgodnimy w korespondencji konieczne wytyczne, możliwości naszych prostych sklepów oraz poniższe szczegóły:

 • dowolna rozbudowa o nowe kategorie
 • dowolne podstrony opisowe i galerie zdjęć
 • brak zakładania kont użytkowników
 • wersja z gotowym szablonem lub własnym projektem
 • zapewniona domena i konto serwera
 • mnóstwo efektownych szablonów
 • bardzo łatwe zarządzanie sklepem
 • podstawowa integracja z płatnościami
 • indywidualne zakładki SEO (pozycjonowanie)
 • automatyczne potwierdzanie zakupów
 • termin realizacji: 4-7 dni

Wersja która łączy ładną stronę firmową, galerię sztuki lub pracownię rękodzieła z możliwością sprzedaży w internecie. Prosty sklep, który umożliwia zawarcie transakcji i opłaty online.
Koszt wykonania prostego sklepu zazwyczaj waha się w przedziale: 900-1800 zł

Ceny stron elastycznie dopasowane do przewidzianego budżetu

Rekomendacje

Projektujemy, budujemy i zakładamy dobre strony internetowe. Wykonujemy pracę, którą uwielbiamy - dla najlepszych klientów na świecie. Mamy szczęście poznawać osoby nietuzinkowe, ludzi fascynująco ciekawych. To ogromny prestiż i satysfakcja publikować Wasze strony, Wasze galerie, sklepy oraz pomagać w ich promocji. Dziękujemy za wszystkie rekomendacje i opinie na temat naszej pracy. A Państwa zaufanie ogromnie zobowiązuje. Dołącz jeszcze dzisiaj do grona zadowolonych klientów Polskiej Netgalerii.

Świadczenie usług

Firma netgaleria.pl nie prowadzi automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Netgaleria nie prowadzi sklepu internetowego, nie handluje samymi skryptami ani oprogramowaniem, nie sprzedaje samych stron/sklepów, szablonów, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl odpłatnie wykonuje wyłącznie usługi, wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazową, omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej wyceną pracy. Wszelkie szczegółowe ustalenia, w tym zakres zleconych czynności, terminy i koszty są uzgadniane i potwierdzane drogą korespondencyjną.
Brak zaliczek
Zależy nam na 100-procentowym zadowoleniu klienta. Jeśli z jakichś powodów nie sprostamy Państwa oczekiwaniom - nie wnoszą Państwo opłaty za naszą pracę. Nie pobieramy żadnych zadatków. Za usługę wdrożenia strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy, nieprzekraczalny okres autoryzacji, w którym czekamy na wpłatę całej należności.
Legalna działalność
Jesteśmy firmą polską, w Polsce płacimy wszystkie podatki i zobowiązania. Współpracujemy wyłącznie z polskimi progranistami, prawnikami, grafikami oraz polskim dostawcą technologii serwerowych (datacenter ulokowany na terytorium Polski). Każda wpłata jest automatycznie księgowana i opodatkowana. Nie interesuje nas docelowe przeznaczenie i wykorzystanie Państwa stron (prywatne, czy komercyjne). Budujemy witryny zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Nie mamy ukrytych kosztów! Nie zaskoczymy Państwa niespodziewanymi dodatkowymi opłatami, o których nie piszemy na naszych stronach. Kompletną wycenę uzgodniamy indywidualnie i zawsze przedstawiamy do akceptacji.