Kontakt

Nowoczesne i bezpieczne strony web budowane od podstaw

Prosimy pamiętać, że w każdej chwili można kontaktować się z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za funkcjonowanie Państwa galerii, strony lub sklepu. Namawiamy do kontaktu telefonicznego. Czasami w paru wypowiedzianych zdaniach można zobrazować coś, co wymaga wielu stron tekstu pisanego. Służymy podpowiedzią i pomocą. Wyjaśniamy też wszelkie niejasności i problemy związane z przygotowaniem materiałów do własnej strony.

netgaleria.pl

42-200 Częstochowa
ul. Łąkowa 3
biuro@netgaleria.org
tel: +48 60 287 51 11
NIP 949-018-77-94  *  REGON 240917630
Konto bankowe: ING 22 1050 1142 1000 0090 6191 7515

Sklepy web i strony www  w konkurencyjnych cenach

bezpieczne skrypty

Od kilkunastu lat bardzo aktywnie uczestniczymy w rozwoju i testach polskiego oprogramowania dla stron web. Jesteśmy platynowym, docenianym partnerem zespołu OpenSolution, wielokrotnie nagradzanym w konkursach na najlepsze projekty stron internetowych w Polsce.

ochrona prawna

Jesteśmy partnerem znanej kancelarii prawnej Lexlab Sp z o.o. Każdy nasz Klient może prawnie uwiarygodnić naszą działalność i skonsultować swoje wątpliwości, w tym umowy i regulaminy z prawnikami tejże firmy - uzyskując aż 20 % rabatu przy korzystaniu z płatnych usług.

zapewniony serwer

Współpracujemy z polskim dostawcą serwerów, który od 1999 roku dostarcza rozwiązań internetowych dla firm i osób prywatnych. Kiedy projektujemy nasze rozwiązania zwracamy uwagę na to, by były bezpieczne i przyjazne dla użytkownika również w sferze hostingu.

autoryzacja płatności

Nasze płatności (w tym obsługę BLIK i przelewy PayPal) sprawdza wg najnowszych technologii i rygorystycznych procedur - tPay.com. Uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi.