Sprzedaż produktu

 • sklep z jednym towarem: biuro@netgaleria.org

  sklep z jednym towarem: biuro@netgaleria.org

Strona reklamowa z możliwością szybkiego zakupu produktu

Zadzwoń: 602875111 lub zapytaj poprzez formularz o unikalną stronę sprzedażową. Szybko odpowiemy oraz uzgodnimy w korespondencji konieczne wytyczne, możliwości skryptu naszych stron sklepowych oraz poniższe szczegóły:

 • sklep jednostronicowy
 • doskonała promocja produktu
 • jeden lub kilka towarów
 • niezwykle prosta konstrukcja
 • dowolna kolorystyka szablonu
 • ograniczona ilość zakładek
 • samodzielna wymiana tekstów i zdjęć
 • integracja z płatnościami online
 • idealne dopasowanie do smartfonów 
 • domena .pl i konto serwera w cenie usługi
 • wdrożenie certyfikatu ssl
 • termin realizacji: 4-7 dni

Unikalna propozycja stworzenia strony, nastawionej na reklamę jednego lub dosłownie kilku produktów.
Koszt wykonania takiego sklepu zazwyczaj waha się w przedziale: 1500-2000 zł

Ceny stron z możliwością sprzedaży dopasowane do projektu

Rekomendacje

Projektujemy, budujemy i zakładamy dobre strony internetowe. Wykonujemy pracę, którą uwielbiamy - dla najlepszych klientów na świecie. Mamy szczęście poznawać osoby nietuzinkowe, ludzi fascynująco ciekawych. To ogromny prestiż i satysfakcja publikować Wasze strony, Wasze galerie, sklepy oraz pomagać w ich promocji. Dziękujemy za wszystkie rekomendacje i opinie na temat naszej pracy. A Państwa zaufanie ogromnie zobowiązuje. Dołącz jeszcze dzisiaj do grona zadowolonych klientów Polskiej Netgalerii.

Świadczenie usług

Firma netgaleria.pl nie prowadzi automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Netgaleria nie prowadzi sklepu internetowego, nie handluje samymi skryptami ani oprogramowaniem, nie sprzedaje samych stron/sklepów, szablonów, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl odpłatnie wykonuje wyłącznie usługi, wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazową, omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej wyceną pracy. Wszelkie szczegółowe ustalenia, w tym zakres zleconych czynności, terminy i koszty są uzgadniane i potwierdzane drogą korespondencyjną.
Brak zaliczek
Zależy nam na 100-procentowym zadowoleniu klienta. Jeśli z jakichś powodów nie sprostamy Państwa oczekiwaniom - nie wnoszą Państwo opłaty za naszą pracę. Nie pobieramy żadnych zadatków. Za usługę wdrożenia strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy, nieprzekraczalny okres autoryzacji, w którym czekamy na wpłatę całej należności.
Legalna działalność
Jesteśmy firmą polską, w Polsce płacimy wszystkie podatki i zobowiązania. Współpracujemy wyłącznie z polskimi progranistami, prawnikami, grafikami oraz polskim dostawcą technologii serwerowych (datacenter ulokowany na terytorium Polski). Każda wpłata jest automatycznie księgowana i opodatkowana. Nie interesuje nas docelowe przeznaczenie i wykorzystanie Państwa stron (prywatne, czy komercyjne). Budujemy witryny zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Nie mamy ukrytych kosztów! Nie zaskoczymy Państwa niespodziewanymi dodatkowymi opłatami, o których nie piszemy na naszych stronach. Kompletną wycenę uzgodniamy indywidualnie i zawsze przedstawiamy do akceptacji.