Wizytówka jednostronicowa

 • projektowanie wizytówek firmowych: biuro@netgaleria.org

  projektowanie wizytówek firmowych: biuro@netgaleria.org

Szybka, prosta w działaniu i efektowna wizytówka firmy

Zadzwoń: 602875111 lub zapytaj poprzez formularz o witrynę jednostronicową. Szybko odpowiemy i uzgodnimy w korespondencji konieczne wytyczne, wycenę, możliwości skryptu naszych stron oraz poniższe szczegóły:

 • obsługa certyfikatu ssl
 • prosta konstrukcja
 • dowolna kolorystyka szablonu
 • ograniczona ilość zakładek
 • samodzielna wymiana tekstów i zdjęć
 • idealnie dopasowana do smartfonów
 • możliwość wykorzystania plików komercyjnych
 • adres i konto serwera w cenie
 • termin realizacji: 4-7 dni

Modna i efektowna w działaniu witryna jednostronicowa - przewijana w dół, która nie wymaga przygotowania wielu rozbudowanych treści.
Koszt wizytówki firmowej zazwyczaj waha się w przedziale: 1000-2000 zł

Cena strony elastycznie uzależniona od wytycznych

Opinie

Projektujemy, budujemy i zakładamy dobre strony internetowe. Wykonujemy pracę, którą uwielbiamy - dla najlepszych klientów na świecie. Mamy szczęście poznawać osoby nietuzinkowe, ludzi fascynująco ciekawych. To ogromny prestiż i satysfakcja publikować Wasze strony, Wasze galerie, sklepy oraz pomagać w ich promocji. Dziękujemy za wszystkie rekomendacje i opinie na temat naszej pracy. A Państwa zaufanie ogromnie zobowiązuje. Dołącz jeszcze dzisiaj do grona zadowolonych klientów Polskiej Netgalerii.

Zasady

Firma netgaleria.pl nie prowadzi automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Netgaleria nie prowadzi sklepu internetowego, nie handluje samymi skryptami ani oprogramowaniem, nie sprzedaje samych stron/sklepów, szablonów, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl odpłatnie wykonuje wyłącznie usługi, wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazową, omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej wyceną pracy. Wszelkie szczegółowe ustalenia, w tym zakres zleconych czynności, terminy i koszty są uzgadniane i potwierdzane drogą korespondencyjną.
Zaliczki
Zależy nam na 100-procentowym zadowoleniu klienta. Jeśli z jakichś powodów nie sprostamy Państwa oczekiwaniom - nie wnoszą Państwo opłaty za naszą pracę. Nie pobieramy żadnych zadatków. Za usługę wdrożenia strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy, nieprzekraczalny okres autoryzacji, w którym czekamy na wpłatę całej należności.
Faktury
Jesteśmy firmą polską, w Polsce płacimy wszystkie podatki i zobowiązania. Współpracujemy wyłącznie z polskimi progranistami, prawnikami, grafikami oraz polskim dostawcą technologii serwerowych (datacenter ulokowany na terytorium Polski). Każda wpłata jest automatycznie księgowana i opodatkowana. Nie interesuje nas docelowe przeznaczenie i wykorzystanie Państwa stron (prywatne, czy komercyjne). Budujemy witryny zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Nie mamy ukrytych kosztów! Nie zaskoczymy Państwa niespodziewanymi dodatkowymi opłatami, o których nie piszemy na naszych stronach. Kompletną wycenę uzgodniamy indywidualnie i zawsze przedstawiamy do akceptacji.